04 czerwca 2012

24 czerwca - zapraszamy na Reprodukcje vol.6To już szósta odsłona najpopularniejszych warszawskich targów design/handmade i vintage, tym razem w znanej i lubianej klubokawiarni Znajomi znajomych!

W przyjacielskiej atmosferze przepełnionej stylowymi i unikalnymi ubraniami, dodatkami, biżuterią i gadżetami do domu, spotykamy się po raz szósty, w ostatnią niedzielę czerwca 24.06 w godzinach 12.00-19.00 na ul. Wilczej 58 A.

To będzie piękna niedziela… Wraz z nami ponad 50 artystów i projektantów i ich unikalne, oryginalne i stylowe wyroby, które będzie można zobaczyć, dotknąć, powąchać i zakupić za okazyjną cenę. Podczas tej edycji targów postawiliśmy sobie za cel przedstawienie Wam absolutnie najoryginalniejszych i najciekawszych produktów młodych polskich twórców. Liczy się przede wszystkim POMYSŁ i upcyclingowe podejście do produktów codziennego użytku. Mamy szczery zamiar absolutnie Was zaskoczyć!

Designerskie ubrania: Dream Nation, GIVE ME FIVE, SoSwear, P!NA, Don’t Touch My Llama, Friends with Benefits, Hedonic, Madox, Kowalski, Mint and pepper, Magdalena Szymczak, Colorful, Formamodalna, Designwars

Ciuchy z przymrużeniem oka: Chrum.com, POLISH Me, Kung Szwu, W czym do ludzi

Extra buty: Fun in Design

Perełki vintage: Hopla, Fashion Freak, Pulpa Shop

Wariacje na temat torby: panitopoprawi, Twins, Frills, Two of Swords, Purol Design, Mery Design, Dzieci Śmieci, WO/MEN, Poppy

Biżu klasyczniej: Robert Nazimek, Lobo Loba, Agata Fiedman, La Mimi

Biżu alternatywnie: Makabresque, Anna Blauth, Monika Roth, Biżu z talerzy, To cut sth, Made by Kate, Pinata, REloved, Deserowa, Maja Pietruszka, Panna Balbina, Bizu zniżu, Joanna d’Art.

Dla zabawy: 
Smok Latający, Zabawki Cioci Zoi, Buktole, Malu Studio, Spółdzielnia MaM

I inne różności fajności: Hoolay, mo i., Magda Barcik, Diploo, OlivonOli

Ponadto wraz z Malu Studio i Spółdzielnią MaM zorganizujemy kącik zabaw dla dzieci, w którym najmłodsi poprzez kreatywną zabawę będą mogli bliżej poznać Warszawę i samodzielnie wykonać śmieszną maskotkę. Niespodzianką będzie też RE:produkcyjne kino, a w nim reportaże o najciekawszych polskich projektantach! Do tego muzyka live z winyli, wspaniałe jedzonko, także w wersji wege, przyrządzone przez Znajomych oraz oczywiście moc pysznych trunków, do wyboru, do koloru!

BĄDŹCIE TAM Z NAMI!!!

Plakat wykonał Konrad Wysokiński z Mesmerik.