Opinie

Opinie

Smok to zabawka idealna ... uczy ekologii, jest w 100% eko a przede wszystkim niesamowicie wzbudza zainteresowanie dzieci. Można ją pomalować, ozdobić- cokolwiek przyjdzie nam do głowy. To niesamowita okazja, aby wspólnie spędzić czas z dzieckiem. JestemEco chętnie wykorzystuje Smoka w warsztatach, sprawdza się zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Pamiętajmy, że najlepszą zabawką dla dziecka jest czas spędzony z rodzicami a Smok jest idealnym pretekstem do kreatywnej, wspólnej zabawy.

Magdalena Górzna-Jaromin
Классная функциональная игрушка, нравится ощущение незаконченности в ней, т. е. хочется ее обязательно доделать под себя... Что-то нарисовать, нацепить... Хорошо что компактная вещь, легко возить по разным странам в подарок! И местный калорит и эко!
Дарья
Cała nasza trójka jest zauroczona Smokiem. To znakomity kompan do zabaw w ganianego, w chowanego, malowania itd. Chociaż wydaje się zwykłym kawałkiem tektury, w rzeczywistości jest naprawdę niezwykły. Świetna, kreatywna, ekologiczna zabawka dla małych i dużych.
Mamiczka
Smok Latający jest zabawką przyszłościową, ponieważ kryje w sobie wiele możliwości. Jest eko, ma dobrą cenę oraz wspiera rozwój dzieci, będąc nierozłącznym elementem warsztatów edukacyjnych.
 Redaktor portalu 
Powiem szczerze. Fajna prosta zabawka. Z tekturki. Mamy w kolorze zielonym. Mogą też być inne. Można go złożyć i miejsca zajmuje tyle co nic.  A gdy się znudzi można go ozdobić po swojemu, a co :) 
Smok Latający okazał się idealnym prezentem nie tylko dla najmłodszych, ale też dla nieco starszych. I to nie dzieci, ale wręcz dorosłych. Sprawia wiele radości nie tylko obdarowanemu ale również ofiarodawcy. Nie da się przejść obok niego obojętnie. Poprostu, świadomie lub nie, wywołuje na twarzy uśmiech.


Michalina
Ja kiedyś w Krakowie byłam z mamą na targach designu i jednego Smoka kupiłyśmy i tak nam się spodobał, że postanowiłamwszystkim dzieciakom kupić. Są świetne!
Agnieszka
Pierwszego smoka dostałam w prezencie :) Gdy pokazałam go rodzinie, od razu kupili smoki dla moich młodszych kuzynów! Dzieciaki były zachwycone. Minęły 4 miesiące, i z tego co mi wiadomo, smoki mają piękne kolory i nieustannie latają dookoła pokoju.

Kasia